insomnie a velbloudi, na které nedošlo

26. září 2016 v 21:56 | all names were taken |  Deníček

"Někomu je špatně od žaludku, někomu od srdce.
Mně je zle od mozku."


[Gabriel Laub]


zbytek  pod perexem

 
První den pátého semestru utekl jako voda. Zas mě přepadla chuť vykouřit čtvrt krabičky cigaret (ideálně kamelek) "na ex"... Stejně jako včera se mi povedlo vykašlat se na to. Nevyřešila jsem to ale úplně šťastně - kopla jsem do sebe během nějakých čtyř hodin pět silných kafí. Bolehlav přešel, ale žaludek z toho neměl radost. Nálada se nezlepšila a já si během pomalu čtyřhodinové cesty vlakem s hrůzou uvědomila, že jsem na všechny kolem sebe celý den akorát štěkala. I na těch pár spolužáků/kamarádů, na které jsem se opravdu těšila. Navíc jistý človíček s naprostým klidem dělal, že se včera vůbec nic nestalo. To si pak člověk připadá jako totální idiot.

Tak jsem na sebe dostala vztek (nic nového pod sluncem). Cesta domů byla dlouhá a času na přemýšlení přespříliš. Taky jsem se už nějakou dobu pořádně nevyspala. Ani dneska v tom zatraceným vlaku. Na byt jsem dorazila otrávená, nasraná na celý svět a nejvíc na sebe. A zase ta chuť si zakouřit. Kde se to ve mně sakra bere??

Každopádně...silnější bylo nutkání jít si zaběhat, což mě překvapilo. Běžně od problémů utíkám, ale ne doslova, to až dnes... Jestli se to stane zvykem, budu jen ráda. Má to něco do sebe - řítit se za tmy sprintem podél hlavní, všude ticho až na cvrčky a pár protijedoucích aut (pravda, ten smrádek výfukových plynů nic moc =P )...

Teď srkám meduňkový čaj a krom tohohle článku smolím úvod k bakalářce (podruhé - první verze odešla se starým hardiskem). Až teď je mi fajn. Zas na chvíli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The World Turned Upside Down

if buttercups buzz'd after the bee
if boats were on land, churches on sea;
if ponies rode men and if grass ate the cows
and cats should be chased into holes by the mouse;
if mamas sold their babies
to the gypsies for half a crown;
if summer were spring and the other way around,
then all the world would be upside down.