Leden 2016

i am a fish

12. ledna 2016 v 18:19 | all names were taken |  Deníček
"Ten váš test, to je totální inferno!"

zbytek pod perexem


You can't frighten me! I'm a coward, I'm always scared!

4. ledna 2016 v 18:05 | all names were taken |  Deníček
A je to tu zas. Nestíhám. A můžu si za to sama. První jak pracovní, tak školní den po Vánocích nezklamal. Za šest hodin tři nespokojení zákazníci, manko padesátšest korun a pás politý smetanou ke šlehání (záhadně mi vyskočila z ruky a ve snaze chytit jí jsem do víčka udělala nehtem díru). Ve škole stále chybí čtyři protokoly a dvě seminární práce. Ke svému zděšení jsem zjistila, že test z 'přístrojů' se koná tento čtvrtek (ne příští). A ano, téma té 'práce v PSPadu' jsem měla mít vybrané do osmnáctého prosince (ne osmého ledna).

Zabil to spolužák, když se mě starostlivě zeptal, jestli mi něco není, že jsem nějak bledá. Že prý vypadám nemocně... Když jsem to mírně rozhořčeně tlumočila spolužačce, opravil se. Prý vypadám jako mrtvola. Díky, kámo.

Po škole jsem se stavila 'u Vietnamky'. To je paní, co vede úžasný krámek s ovocem a zeleninou. Hned ve vchodě se mi zamlžily brýle a já tak nechtíc sejmula babičku, která se po mně obratem ohnala holí (oh, well).

Taky jsem viděla zemřít ptáka. Napálil to do okna a padnul nožkama nahoru.

Fakt, že mě čeká návštěva na chirurgii kvůli trhání jedné zlobivé osmičky, radši nebudu rozvádět (mrcha si klidně roste s devadesáti-stupňovou odchylkou). Zubaři mě děsí.

Začínají se mi hromadit zápočtové testy a termíny zkouškek (o dost děsivějších než loni). Taky musím vybrat téma bakalářské práce. "Ale sotva jsme začali!" Sehnat si individuální praxi. "To jako sama? Jak se to proboha dělá?!" A po půl roce vrátit skripta do knihovny. "Ups..."

Tak to by bylo. Po víc než měsíci naprostého kašlání na blog dostane kdokoliv sem zabloudí výžblept vpodstatě o ničem... navíc to dle mého názoru působí mírně ukňouraně, což je ale zavádějící. Stresuju se jen mírně, skoro zdravě :P
A beru to s humorem.

Přinejhorším dopadnu jako Rimmer:

The World Turned Upside Down

if buttercups buzz'd after the bee
if boats were on land, churches on sea;
if ponies rode men and if grass ate the cows
and cats should be chased into holes by the mouse;
if mamas sold their babies
to the gypsies for half a crown;
if summer were spring and the other way around,
then all the world would be upside down.