indexy...oh god, why..?

6. září 2015 v 17:49 | all names were taken |  Deníček
"Dnes se podivujeme, že Jan Hus šel na smrt dobrovolně. Jenže naše doba ztratila smysl pro chlapství a rytířskost. Naši předkové se smrti nebáli zdaleka tolik, jako my."

zbytek výžbleptu pod perexem

 
Říkám si, že dnes není úplně ideální den na čtení čekoholiv co nejsou skripta. Termín obou posledních zkoušek jsem si totiž zařídila chytře v úterý, hezky jednu za druhou. Začínám z toho být nervózní (hence this entry).

Tohle je ale Vondruška, to mě omlouvá. Já prostě žeru jeho vypravěčský styl (a to středověk nijak v oblibě nemám..) Každopádně jeho komentáře k dobám husitským mi ve zvládnutí "elektra" a "patofýzy" nijak nepomůžou. Já tohle vím, a proto panikařím.

Co mi ale náladu zlepšilo byl zápis předmětů na další semestr. Jsem totiž jeden z těch bláznů, co se do školy teší. Pak sice nadává, ale aspoň ze začátku do toho jde s vervou :P

S takovou vervou, že se mi během prvních dvou minut podařilo zápis do indexu zmrvit. Zkuste si ale do (zvlášť pro mě) opravdu malé kolonky 0,5x4,0 cm narvat něco jako Silnoproudá elektrotechnika a výkonová elektronika ve zdravotnictví. Samozřejmě kapitálkami, čitelně a bez zkratek. Jasně =_='' Ohromně nápomocné přitom bylo doporučení dam ze studijního: (cituji) "Pořiďte si tuhu tlustou maximálně 0,3 mm. Pište opatrně."

K tomu všemu jsem se začetla do boží knížky Stařík, který vylezl z okna a zmizel - skvělý dárek od mého skvělého bratra.
To, a vše výše popsané spolu s dobou strávenou psaním tohohle článku je myslím vrchol dnešní prokrastinace.

Tímto se se všemi potenciálními čtenáři loučím ;)
Adieu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The World Turned Upside Down

if buttercups buzz'd after the bee
if boats were on land, churches on sea;
if ponies rode men and if grass ate the cows
and cats should be chased into holes by the mouse;
if mamas sold their babies
to the gypsies for half a crown;
if summer were spring and the other way around,
then all the world would be upside down.