trochu hektický den

19. září 2015 v 18:19 | all names were taken |  Deníček
Ožralství nesnáším, tak jsem nepila moc. Jen tak decentně. Fakt. Tři malé giny s tonikem, pak jsme to s holkama zabalily (už v půl desáté). Jedna z nich měla odvoz, tak mě hodili půl cesty autem. Zbytek jsem dojela (kromě dvou zchlastaných čtyřicátnic prázdným) autobusem.

Dala jsem si sprchu a zuby si vyčistila tak rychle, že to snad bylo úplně zbytečné plýtvání časem. A stejně to pospíchání bylo nanic - do postele jsem se dostala až po jedenácté... Odhadem půl hodiny převalování a pak konečně spánek. I když, pravda, moc jsem si ho neužila. Ono to ani dost dobře nejde když se každou chvíli budíte zpocení s prominutím jako prase (úplný nesmysl - venku byla hrozná zima), načež se vám přez obličej rozplácne kočka, že tam jde jako spát.

Ve 2:30 jsem dostala takový šok, že jsem málem sletěla z postele. Nemohla jsem si totiž dovolit, že zaspím, a budík jsem si proto dala nahlas jak to jen šlo; navíc místo obvyklé melodie se z repráčku rozeřvalo intro písně No one knows od mých oblíbených Queens of the Stone Age. Uznávám, že někdy mívám takto sebedestruktivní sklony. Nicméně to bylo účinné.

Dvě obří černá kafe, dva chleby, sto sedmdesát sedm stránek přečtených a dvěstě devadesát šest kilometrů ujetých po kolejích později a jsem tam, kde předchozí den začal se sklenkou v ruce (jenže teď bez ní).

Kuchyně plná nádobí ze včera, v krabici na lince krom drobků tři okousané okraje od pizzy (jeden napůl snědený) a jedna čilipaprička. V lednici ve dvou flaškách zbytky ginu a bílého rumu (nehrozí, že ubyde - sama nikdy nepiju).

A já se místo úklidu dávám do psaní tohohle nesmyslu, i když se mi (asi únavou) třesou prsty tak, že každou chvíli opravuji hrubky.

post scriptum: kočka sice v důsledku mého vylekání přeletěla kus místnosti až do
rohu kde následně zajela za topení, ke zranění ale nedošlo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The World Turned Upside Down

if buttercups buzz'd after the bee
if boats were on land, churches on sea;
if ponies rode men and if grass ate the cows
and cats should be chased into holes by the mouse;
if mamas sold their babies
to the gypsies for half a crown;
if summer were spring and the other way around,
then all the world would be upside down.