Září 2015

den druhý - TEST! ...počkat..

30. září 2015 v 19:19 | all names were taken |  Deníček
Jak název článku napovídá, druhý školní den a hned nám jeden z profesorů naservíroval test. Tolik mě pobavil, že se o něj s Vámi podělím.
zbytek výžbleptu pod perexem

den první

29. září 2015 v 18:42 | all names were taken |  Deníček
Na první školní den jsem se moc nevyspala ani na mé poměry.

Jestli to bylo tím, že
  • v klubech a hospodách okolo kolejí bylo obzvlášť rušno
  • ožralými sousedy, kteří si pokaždé když se vraceli z 'lovu' na další alkohol spletli dveře a dobývali se k nám (naposled okolo půl třetí s konstatováním, že "ten zpíčený klíč už zase nefunguje")
NEBO
  • tím, že mi přímo do ksichtu svítil měsíček,
netuším. Možná za to mohlo všechno dohromady. Aby toho nebylo málo, mozek si usmyslel, že se z něj na noc stane finanční poradce a kalkulačka v jednom.

zbytek výžbleptu pod perexem

all my friends

25. září 2015 v 22:38 | all names were taken |  Moudra na závěr

...a k mému obrovskému překvapení to vypadá, že já si vybrala dobře. A je mi jedno že je jich děsně málo - i děsně málo je pořád víc než nula. Nechápu to, ale nestěžuju si. Jen doufám, že to nepodělám.

Adieu.

stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

19. září 2015 v 21:39 | all names were taken |  Přečteno/shlédnuto
"Šašek a parazit, říkal si v duchu Allan, který bojuje s chudinkou, střevem a někým, kdo
stojí za starou bačkoru a navíc je inteligentní jako dojnice.
A mezi nimi zmije opilá zeleným banánovým likérem."

zbytek výžbleptu pod perexem

trochu hektický den

19. září 2015 v 18:19 | all names were taken |  Deníček
Ožralství nesnáším, tak jsem nepila moc. Jen tak decentně. Fakt. Tři malé giny s tonikem, pak jsme to s holkama zabalily (už v půl desáté). Jedna z nich měla odvoz, tak mě hodili půl cesty autem. Zbytek jsem dojela (kromě dvou zchlastaných čtyřicátnic prázdným) autobusem.

Dala jsem si sprchu a zuby si vyčistila tak rychle, že to snad bylo úplně zbytečné plýtvání časem. A stejně to pospíchání bylo nanic - do postele jsem se dostala až po jedenácté... Odhadem půl hodiny převalování a pak konečně spánek. I když, pravda, moc jsem si ho neužila. Ono to ani dost dobře nejde když se každou chvíli budíte zpocení s prominutím jako prase (úplný nesmysl - venku byla hrozná zima), načež se vám přez obličej rozplácne kočka, že tam jde jako spát.

Ve 2:30 jsem dostala takový šok, že jsem málem sletěla z postele. Nemohla jsem si totiž dovolit, že zaspím, a budík jsem si proto dala nahlas jak to jen šlo; navíc místo obvyklé melodie se z repráčku rozeřvalo intro písně No one knows od mých oblíbených Queens of the Stone Age. Uznávám, že někdy mívám takto sebedestruktivní sklony. Nicméně to bylo účinné.

Dvě obří černá kafe, dva chleby, sto sedmdesát sedm stránek přečtených a dvěstě devadesát šest kilometrů ujetých po kolejích později a jsem tam, kde předchozí den začal se sklenkou v ruce (jenže teď bez ní).

Kuchyně plná nádobí ze včera, v krabici na lince krom drobků tři okousané okraje od pizzy (jeden napůl snědený) a jedna čilipaprička. V lednici ve dvou flaškách zbytky ginu a bílého rumu (nehrozí, že ubyde - sama nikdy nepiju).

A já se místo úklidu dávám do psaní tohohle nesmyslu, i když se mi (asi únavou) třesou prsty tak, že každou chvíli opravuji hrubky.

post scriptum: kočka sice v důsledku mého vylekání přeletěla kus místnosti až do
rohu kde následně zajela za topení, ke zranění ale nedošlo

kafe

9. září 2015 v 21:07 | all names were taken |  Deníček
Rozpustný mi nechutná (ať si říká kdo chce co chce - je kyselý) a když piju 'turka', cítím jen ochucenou vodu. Presso je super; ovšem je ho málo. To mě svádí pít ho "na stojáka" jako panáka. A já si i v tý hospodě radši řeknu o Irskou než o Tequilu (prostě ráda vychutnávám).

Možná proto jsem propadla kávě překapávané, a to natolik, že si jí odmítám dávat jinde než ve škole (boží automat a boží překapávač naší paní z bufíku :3 ) a pak ještě v Ústí (jakožto mojí přestupní stanici) na nádraží ve Fornettách. To prostě proto, že mi chutná tak, že bych jí jinak pila pořád.

Vzhledem k tomu, že kafe teda piju jen ve škole/na cestě do ní, jsem se já blbá na ty zkoušky v pondělí těšila, resp. touha po tý černý bestii byla silnější než schýza z inženýrů, doktorů, profesorů a já nevím koho všeho ještě...

Sice jsem si na něj počkala až na půl zpáteční cesty do toho Ústí, ale stálo to za to :3


Všem relativně neškodným drogám (včetně kafe) zdar a adieu!

přijeli Němci

7. září 2015 v 20:45 | all names were taken |  Deníček
Dneska jsem se dověděla dle mého názoru moc zajímavou věc, a to že kýchnutí je děsně nebezpečná činnost. Pro pořádek to vezmu od začátku.

zbytek výžbleptu pod perexem

indexy...oh god, why..?

6. září 2015 v 17:49 | all names were taken |  Deníček
"Dnes se podivujeme, že Jan Hus šel na smrt dobrovolně. Jenže naše doba ztratila smysl pro chlapství a rytířskost. Naši předkové se smrti nebáli zdaleka tolik, jako my."

zbytek výžbleptu pod perexem

Daria

3. září 2015 v 10:19 | all names were taken |  Moudra na závěrThe World Turned Upside Down

if buttercups buzz'd after the bee
if boats were on land, churches on sea;
if ponies rode men and if grass ate the cows
and cats should be chased into holes by the mouse;
if mamas sold their babies
to the gypsies for half a crown;
if summer were spring and the other way around,
then all the world would be upside down.