předposlední srpen 2015, diem perdidi

30. srpna 2015 v 10:48 | all names were taken |  Deníček
Rozhodla jsem se, že něco jako deník by tu přeci jen fungovat mělo, když už za něj byl tenhle blog při registraci označen...

zbytek výžbleptu pod perexem


Jenže já to ani nemůžu s (relativně) čistým svědomím vydat za Deníček. Dokonce ani Týdeníček by nebylo správné jméno. Takový Měsíčníček, jak se znám, by už fungovat mohl, ale to je jméno tak neuvěřitelně stupidní, že budu radši riskovat nepřesný název rubriky.

Proč vůbec s něčím takovým začínat? Mám momentálně hned několik událostí, ze kterých cítím potřebu se vykecat. Od rodiče závisláka (který svým - jak to říct slušně - chlastáním otravuje život nejbližším přes 12 let) přes továrny s nebezpečnými látkami vybuchujícími nebezpečně blízko bydliště (to se pojí s překvapivě velkým množstvím humorných historek) až po zdánlivě banální trable s jedinci opačného pohlaví a mou s tím spojenou neschopností udržet vztah delší než ..nenapadá mě vhodné přirovnání...řekněme něco opravdu krátkého.

Každopádně to jsou všechno věci velmi osobní (háló! deník??) a pouštět se do jejich vypravování by beztak zabralo čas mnou předem určený ke studiu (protože jsem nezodpovědný demotivovaný student odkládající zkoušky na září a jak se termíny blíží, s každým odfláknutým dnem množství učiva vzrůstá exponenciálně).

Proto ukončím tento článek s vědomím, že jde o plýtvání místem a nic moc hodnotného.

Adieu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

The World Turned Upside Down

if buttercups buzz'd after the bee
if boats were on land, churches on sea;
if ponies rode men and if grass ate the cows
and cats should be chased into holes by the mouse;
if mamas sold their babies
to the gypsies for half a crown;
if summer were spring and the other way around,
then all the world would be upside down.